02.08.2014. 00:18
Latvijas tenisiste Līga Dekmeijere piektdien pārī ar amerikānieti Nikolu Meličāru piedzīvoja zaudējumu Vašingtonas WTA «International» sērijas dubultspēļu turnīra pusfinālā.

Aizvadītajā mačā Latvijas un ASV duets ar 7-6 (7:5), 3-6, 6:10 zaudēja japāņu sportistei Šuko Aojamai un Gabrielai Dabrovskai no Kanādas, kuras izliktas ar otro numuru.

Par pusfināla sasniegšanu Dekmeijere nopelnījusi 110 WTA dubultspēļu ranga punktus.

Latvijas pārstāve aizvadīja savu sekmīgāko turnīru pusotra gada laikā. Līdz pusfinālam WTA līmenī dubultspēļu speciāliste iepriekš bija tikusi pērnā gada februārī.

Ja gada sākumā Dekmeijere dubultspēļu rangā stabili atradās labāko simtniekā, pašlaik latviete rangā atkritusi jau uz 232.pozīciju un ir zemāk nekā Diāna Marcinkēviča.

Jau vēstīts, turnīra pirmajā kārtā Dekmeijere/Meličara ar rezultātu 6-2, 5-7, 10:4 uzvarēja francūzieti Alizē Kornē un beļģu spēlētāju Kirstenu Flipkensu, bet vēlāk ar rezultātu 7-6 (7:2), 1-6, 14:12 pārspēja Austrālijas pārstāves Arinu Radionovu un Olīviju Rogovsku, kurām bija ticis ceturtais numurs.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties