07.02.2015. 10:21
Dāvja Bertāna pārstāvētā Vitorijas «Laboral Kutxa» piektdien ar 90:91 viesos zaudēja Stambulas «Fenerbahce Ulker», liecina organizatoru informācija.

Bertāns spēlēja 24 minūtes un 26 sekundes, un guva 14 punktus. Viņš realizēja tikai vienu no 10 divpunktu un četrus no deviņiem trīspunktu metieniem, kā arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Uzvarētāju komandā ar 19 punktiem rezultatīvākais bija Endrjū Gudeloks, bet zaudētājiem ar 15 - Fernando San Emetrio.

«Laboral Kutxa» piedzīvoja ceturto zaudējumu sešās spēlēs un piektajā pozīcijā grupā. F grupas astoņnieka vadībā ar piecām uzvarām un zaudējumu ir Maskavas CSKA un Pirejas «Olympiakos».

Citā spēlē Jāņa Blūma pārstāvētā Atēnu «Panathinaikos» viesos ar 65:59 uzvarēja Berlīnes «Alba» basketbolistus. Blūms spēlēja 11 minūtes un 38 sekundes, gūstot divus punktus. Viņš aizmeta garām divus tālmetienus, bet realizēja abus soda metienus, kā arī pārķēra vienu bumbu. «Panathinaikos» labā 11 punktus guva Lukas Mavrokefalidis, bet zaudētājiem pa 11 punktiem sameta Redžijs Redings un Džamels Maklīns.

«Panathinaikos» izcīnīja ceturto uzvaru sešās spēlēs un ir trešajā pozīcijā E grupā, kur līderi ir Madrides «Real» un Telavivas «Maccabi Electra» ar pieciem panākumiem sešos mačos.

Vēl vienā spēlē Ainara Bagatska trenētā «Ņižņij Novgorod» viesos ar 76:85 zaudēja Spānijas «Unicaja» komandai. Ņižņijnovgorodas komanda cieta ceturto neveiksmi sešās spēlēs un F grupā ieņem sesto vietu uzreiz aiz «Laboral Kutxa».

Eirolīgas otrajā grupu kārtā noskaidrosies komandas, kuras piedalīsies izslēgšanas spēlēs.