03.07.2014. 16:42

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Par Bertāna lēmuma cēloņiem Kalnītis neinformēja, taču jau iepriekš medijos tika vēstīts par "Partizan" slikto finanšu situāciju. Bertānam šovasar paredzēts darboties treniņos Ziemeļamerikā, kur viņš ir Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Sanantonio "Spurs" uzmanības lokā.

Individuālo plānu dēļ Bertāns nav Latvijas izlases kandidātu sarakstā dalībai Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā. Pirms pāris dienām par Bertāna pārejas iespēju pārtrauca interesēties Turcijas klubs Stambulas "Galatasaray". 

Lielāko daļu iepriekšējās sezonas Bertāns ceļgala savainojuma dēļ nespēlēja. Laukumā viņš atgriezās sezonas beigu posmā un piedalījās četrās spēlēs Eirolīgā, kur vidēji spēlē guva 12,5 punktus un izcīnīja 3,8 atlēkušās bumbas. Adrijas līgā viņš trijās spēlēs vidēji iekrāja 10,3 punktu un savāca 2,7 atlēkušās bumbas.

Tiesības uz Bertānu Sanantonio "Spurs" ieguva 2011.gada drāftā, kur Latvijas basketbolistu otrajā kārtā izvēlējās Indiānas "Pacers", kas spēlētāju uzreiz aizmainīja uz Sanantonio.2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties