16.10.2014. 17:33
Krievijas tenisists Nikolajs Davidenko, kurš savulaik Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) pasaules rangā ieņēma trešo vietu, ceturtdien paziņoja par profesionālās karjeras beigšanu, vēsta laikraksts «Sport Express».

33 gadus vecais Davidenko karjeras laikā uzvarēja 21 ATP turnīrā, tostarp trīs «Masters» sērijas turnīros, kā arī 2006. gadā ar Krievijas komandu izcīnīja Deivisa kausu. Krievijas tenisists 2009. gadā kļuva par ATP sezonas noslēguma čempionāta uzvarētāju.

Pēdējos gados Davidenko rezultāti pasliktinājās, jo tenisistu mocīja dažādi savainojumi. Pēdējo reizi ATP turnīrā Davidenko startēja maijā, kad cieta neveiksmi Francijas atklātā tenisa čempionāta pirmajā kārtā. Pasaules rangā Krievijas tenisists ieņem 244. vietu.

Karjeras laikā Davidenko trīs reizes spēlēja arī ar Latvijas labāko tenisistu Ernestu Gulbi, un visos trīs mačos uzvarēja Krievijas sportists.

RTU-Rīgas stars, bērnu un jaunatnes futbola klubs Daugavgrīvas 56a, Rīga, LV-1007