03.07.2014. 16:24
Nākamās nedēļas sestdienā, 12. jūlijā, jau ceturto gadu pēc kārtas Daugavpilī viesosies Latvijas PRO drifta čempionāta un Latvijas drifta kausa dalībnieki.

Latvijas PRO drifta čempionātam šis jau būs trešais no septiņiem sezonas posmiem, bet Latvijas drifta kausam ceturtais no sešiem posmiem, līdz ar to abos seriālos saasināsies cīņas par kopvērtējumu. Un tieši šoreiz lieliska iespēja skatītājiem, katram būs iespēja apmeklēt arī dalībnieku parku, lai apskatītu tuvāk un nobildētos pie sportistu automašīnām.

Spraigas cīņas solās būt visās trīs klasēs, bet vislielākie dūmi, protams, sagaidāmi no PRO pilotiem. Mērķi cīnīties par čempiona titulu sev izvirzījuši vairāki vadošie Latvijas braucēji, gan tie, kas ir jauni šogad PRO klasē, gan jau labi mums zināmie, dalību apstiprinājuši ir arī Lietuvas un Igaunijas drifteri. Jāatzīmē, ka PRO klasē braucēji sacentīsies par 1000 EUR lielu balvu fondu, un papildus vēl tam, no visiem braucējiem sacensību dienā sadarbībā ar STP-auto piedevu ražotāju, apbalvošanas ceremonijā, kāds no braucējiem saņems 500 EUR, kā skatītāju favorīts.

Ņemot vērā pagājušo Daugavpils sacensību pieredzi, kopā uz starta solās iziet ap 50 dalībniekiem. Daļu no tiem Street un ProAm klasēs veidos arī vietējie Latgales reģiona braucēji, kuri parūpēsies par interesantu konkurenci jau labi zināmajiem drifta kausa dalībniekiem.

Sacensību oficiālie treniņi risināsies piektdienā, 11. jūlijā, no 15:00 līdz 22:00. Sestdien, 12. jūlijā, treniņi sāksies jau no paša rīta, bet sacensību atklāšana noteikta uz 14:00.

Biļešu cena iepriekšpārdošanā ir 5 EUR, uz vietas biļetes maksās 7 EUR. Bērniem no 10-16 g.v. un pensionāriem ieeja 2, 50 EUR. Biļetes nopērkamas visās biļešu servisa kasēs un Statoil DUS.

Vairāk informācijai par pasākumu sekojiet līdziFacebook: Latvian Drift pageTwitter: Latvia driftDraugiem.lv: Latvijas drifts un DRIFT LATVIA

Mūs atbalsta:: KUMHO TYRE, Lāčplēsis, MPM oil company, Optisports, TWIN auto- auto rezerves daļu tirgotājs, prodrift.lv BMWpower.lv, balticrace.lv, ss.lv, informatīvais uzziņu dienests 1188, Drīz būs..., Degviela, Tipogrāfija Poligrama, sportacentrs.lv, tvnet.lv, LAF, Rīgas Doma dārzā atkal dejos | Latvija | ..., DC shoes, automazgātuve Genarts, Battery energy drink, Vējstikli, go4speed.lv, driftemotions.lv, Apsardze „BERKUTS” un STP auto piedevu ražotājs.

Īpaši pateicamies Latgales reģiona sadarbības partneriem: Oficiālā televīzija Dautkom, oficiālais laikraksts avīze "Сейчас", Новости Даугавпилса и Латвии. Видео новости дня..., , AFAX, Čili Pica Daugavpils, Zabavi.net, PARNAS SA, Latgales radio un Park Hotel Latgola, АвтоРадио.Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties