09.03.2013. 13:36
Četru zaudējumu sēriju Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs piektdien pārtrauca Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas «Senators» komanda, tomēr latviešu uzbrucējs otrajā mačā pēc kārtas palika ārpus savas komandas pieteikuma mačam.

Aizvadītajā cīņā «Senators» ar 3:2 (2:2, 0:0, 1:0) izbraukumā pieveica Ņujorkas «Rangers» vienību.

Cīņas sākumā pēc Zeka Smita un Patrika Vīrkoča metieniem «Senators» komanda spēja izvirzīties vadībā ar 2:0, tomēr vēl pirmajā trešdaļā Riks Nešs un Breds Ričardss panāca izlīdzinājumu. Savukārt uzvaras vārtus nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām guva Jākobs Silfveberjs.

Šī bija vien ceturtā «Senators» komandas uzvara izbraukuma spēlēs šosezon.

Ar 30 punktiem 25 spēlēs «Senators» Austrumu konferences kopvērtējumā joprojām ieņem sesto vietu, bet «Rangers» ar 26 punktiem 23 mačos atrodas astotajā pozīcijā.

Kā zināms, NHL lokauta dēļ šosezon komandas regulārajā čempionātā saspringtā izspēles grafikā aizvadīs pa 48 mačiem, tiekoties vien ar savas konferences komandām.

Daugaviņš ar «Senators» pagājušā gada jūlijā noslēdza vienvirziena līgumu uz vienu gadu, bet lokauta laikā spēlēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubā Rīgas «Dinamo».

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650