17.04.2012. 06:52
Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas sērijas trešajā spēlē aizvadītajā naktī zaudējumu piedzīvoja Otavas «Senators» komandu, kuru pārstāv arī latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

«Senators» hokejisti savā laukumā ar 0:1 atzina Ņujorkas «Rangers» pārākumu, sērijā nonākot zaudētājos ar 1-2, bet Daugaviņš jau otrajā spēlē pēc kārtas laukumā nedevās.

Vienīgos vārtus šajā mačā trešā perioda 8. minūtē guva «Rangers» centra uzbrucējs Braiens Boils. Viesu vārtsargs Henriks Lundkvists atvairīja visus 39 mājinieku metienus, bet «Senators» vārtsargs Kreigs Andersons tika galā ar 22 no 23 pretinieku metieniem.

Sērijas ceturtā spēle notiks naktī uz ceturtdienu Otavā, bet piektais mačs paredzēts naktī uz svētdienu Ņujorkā.