13.01.2016. 18:34
Kontinentālajā hokeja līgā ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Kaspars Daugaviņš, bet Pētera Skudras, Ģirta Ankipāna un Normunda Siliņa trenētā Ņižņijnovgorodas "Torpedo" izbraukumā ar 3:1 uzvarēja Ufas "Salavat Yulaev".

Daugaviņš pie pirmā punkta tika 36. minūtē, vairākuma pašā izskaņā palīdzot panākt 2:0. Mājinieku aizsargs centās izmest ripu gar apmali, taču Daugaviņš tās lidojumu bloķēja un tālāk piespēlēja Aleksandram Frolovam, kurš vēl tālāk atrada Dmitriju Sjominu.

Nākamajā minūtē Ufa vienus vārtus atguva (1:2), bet 56. minūtē Daugaviņš pielika pēdējo punktu uzvarai. Līnuss Ūmarks pazaudēja ripu uzbrukuma zonā, Ņižņijnovgoroda aizskrēja zibenīgā pretuzbrukumā trīs pret diviem, un Daugaviņš pēc Līnusa Videla piespēles precīzi meta tuvajā stūrī (3:1).

Kaspars Daugaviņš kopā ar Frolovu un Sjominu spēlēja otrajā uzbrucēju virknējumā un uz ledus pavadīja 16 minūtes un astoņas sekundes. Daugaviņš izdarīja vienu metienu pa vārtiem, zaudēja abos iemetienos, bloķēja vienu metienu un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Daugaviņš šosezon 42 spēlēs ticis pie 29 (12+17) punktiem, "Torpedo" rindās 34 mačos sakrājot 25 (11+14) punktus. "Torpedo" ar 86 punktiem 49 spēlēs Rietumu konferencē ieņem ceturto vietu.