07.03.2012. 08:45

Kaspars Daugaviņš pēc trīs spēļu vērošanas no tribīnēm otrdien atgriezās Otavas Senators sastāvā, palīdzot klubam ar 7:3 izbraukumā pārspēt Tampabejas Lightning. Trīs vārti uzvarētāju sastāvā Milanam Mihalekam, bet ar uzvaru Senators vārtos debitēja Bens Bišops.

Jau pirmajā periodā otavieši panāca 3:0, bet pēc otrā 4:2. Trešās trešdaļas sākumā Lightning pietuvojās līdz 3:4, tomēr Otava ātri atguva divu ripu pārsvaru un mača izskaņā Milans Mihaleks divas reizes raidīja ripu tukšajos Tampas vārtos – 7:3.

Daugaviņš spēlēja 10:34 minūtes, izdarīja vienu metienu un nopelnīja koeficientu -1. Sezonā latvietim 56 spēlēs 10 (4+6) punkti, -4 koeficients un 12 soda minūtes.

Senators pēc izcīnītās uzvaras saglabā 7.vietu Austrumu konferencē – 78 punkti 68 spēlēs.