09.12.2015. 20:35
Ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā trešdien izcēlās Kaspars Daugaviņš, palīdzot Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna vadītajai Ņižņijnovgorodas «Torpedo» savā laukumā ar 3:1 apspēlēt Čerepovecas «Severstaļ».

Precīzu metienu Latvijas uzbrucējs veica spēles 13. minūtē, vairākumā izvirzot savu vienību vadībā ar rezultātu 3:0. Savukārt punktu par rezultatīvu piespēli viņš nopelnīja nepilnas trīs minūtes pirms tam, kad vairākumā asistēja Artjomam Aļajevam.

Vēl uzvarētāju sastāvā vārtus guva Sergejs Kosticins. Arī viņš bija precīzs (ceturtā minūte) skaitliskajā vairākumā. Goda vārtus «Severstaļ» hokejisti guva spēles 53. minūtē, kad «Torpedo» vārtsargu skaitliskajā pārsvarā pārspēja Danils Vovčenko.

27 gadus vecais Daugaviņš uz ledus pavadīja 16 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā divreiz apdraudēja pretinieku vārtus, uzvarēja vienā no pieciem iemetieniem un izprovocēja pretinieku uz pārkāpumu.

Šosezon Daugaviņš, pārstāvot Maskavas «Dinamo» un «Torpedo» komandu, 32 spēlēs guvis 10 vārtus un izpildījis 12 rezultatīvas piespēles partneriem.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Torpedo» komanda ar 40 mačos nopelnītiem 70 punktiem ieņem ceturto pozīciju.