25.02.2016. 20:51
Kontinentālās hokeja līgas izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā sērijā pret ”Jokerit” vadībā ar 2:1 izvirzījusies Kaspara Daugaviņa pārstāvētā „Torpedo”, kas šodien savā laukumā uzvarēja ar 1:0.

Kaspars Daugaviņš šodienas mačā bija „Torpedo” otrajā maiņā, kamēr vienas spēles diskvalifikācijas dēļ komandu klātienē vadīt nevarēja galvenais treneris Pēteris Skudra. Viņš bija pārāk karstasinīgi protestējis pret Daugaviņam piespriesto 5+20 sodu, kas lielā mērā neļāva „Torpedo” panākt 2:0 sērijā, jo Artūra Kuldas pārstāvētā „Jokerit” lielajā vairākumā guva vairākus vārtus un izrāva uzvaru. Daugaviņam papildu sods piespriests netika, bet Skudras vietā komandu vadīja viņa palīgs Ģirts Ankipāns.

Šodienas mačā Ņižņinovgorodā asumu netrūka jau pašā sākumā, un „Torpedo” paspēja nopelnīt četras soda minūtes jau pirmajās 50 sekundēs (viens noraidījums gan bija abpusējs). Devītajā minūtē mazākumā nonāca „Jokerit”, un vārtu guvumam „Torpedo” pietika ar četrām sekundēm pēc iemetiena, kad precīzi meta Artjoms Aļajevs.

Arī turpinājumā abu komandu izpildījumā netrūka asumu un rupjību, kas noveda pie „Jokerit” iespējas otrā perioda vidū spēlēt gandrīz divas minūtes četratā pret trim. Savukārt trešā perioda sākumā „Torpedo” pārstāvis Vjačeslavs Kuļomins nopelnīja sodu 2+10, taču „Jokerit” tāpat palika iedzinējos līdz pat mača izskaņai. Rezultāts nemainījās arī pēdējā pusotrā minūtē, kad „Jokerit” vārti bija tukši, un „Torpedo” pārņēma iniciatīvu sērijā ar 2:1.

Daugaviņš nospēlēja 18:26 minūtes, kurās trīsreiz meta pa vārtiem. Viņš arī piedalījās sešos iemetienos, no kuriem uzvarēja piecos, bloķēja vienu pretinieku metienu un vienreiz pielietoja spēka paņēmienu. Kulda savukārt 16:26 minūtēs divreiz pielietoja spēka paņēmienu, bet metienus pa vārtiem neizdarīja.

Sērijas trešās spēles aizvadījušas arī Maskavas "Dynamo" un SKA vienības, kuras abas izcīnīja uzvaras 3:0. "Dynamo" bez savainotā Mārtiņa Karsuma pārliecinoši tika galā ar "Sochi", nonākot viena soļa attālumā no nākamās kārtas sasniegšanas, kamēr SKA bez no sastāva izstumā Iļjas Kovaļčuka pieveica "Lokomotiv" un pārņēma vadību arī sērijā.