04.10.2016. 16:21
Ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta otrdienas spēlē izcēlās Ņižņijnovgorodas «Torpedo» komandas latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

Aizvadītajā duelī Pētera Skudras vadītā «Torpedo» ar rezultātu 2:5 viesos piekāpās Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētajai Vladivostokas «Admiral» vienībai.

Daugaviņš ar rezultatīvu piespēli atzīmējās otrās trešdaļas izskaņā, kad Dmitrijs Sjomins samazināja pārsvaru 2:4.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 21 minūti un 50 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu un bloķēja divus.

Savukārt Bārtulis nospēlēja 23 minūtes un 39 sekundes, izpildot vienu metienu, lietojot vienu spēka paņēmienu un bloķējot divus metienus.

Daugaviņš šosezon 14 spēlēs guvis piecus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063