30.11.2013. 01:00

Daugaviņš šoreiz spēlēja savas komandas pirmajā maiņā, bet pēc viņa piespēles «Servette» trešās trešdaļas devītajā minūtē panāca rezultātu 1:2.

Uzbrucējs veica trīs metienus pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs -1.

Šīs sezonas 24 cīņās Daugaviņš guvis astoņus vārtus un veicis 11 rezultatīvas piespēles. Viņš ir savas komandas otrais rezultatīvākais spēlētājs.

Citā spēlē pie panākuma tika Cīrihes «Lions» komanda, ko pārstāv uzbrucējs Ronalds Ķēniņš. Cīrihes klubs viesos ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) pārspēja «Lugano» vienību, par kuras vārtu drošību atbildēja latvietis Elvis Merzļikins.

Ķēniņš darbojās savas komandas trešajā maiņā. Viņš veica trīs metienus pa vārtiem, bet uzbrucēja lietderības koeficients palika neitrāls.

Tikmēr Merzļikins tika galā ar 16 no 18 pretinieku metieniem.

Citviet zaudējumu piedzīvoja vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Rapersvīles «Jona Lakers», kas ar 4:6 (0:1, 2:3, 2:2) viesos atzina Frīburgas «Gotteron» pārākumu.

Rapersvīles komandas vārtus šajā mačā sargāja pazīstamais Davids Ebišers, bet Punnenovs palika rezervē.

Turnīra kopvērtējuma līdere ar 55 punktiem 27 spēlēs ir «Gotteron» komanda, bet ar 51 punktu seko «Lions». «Servette» ar 43 punktiem joprojām ieņem sesto pozīciju, bet «Lugano» komanda ar 39 punktiem ieņem septīto vietu. Tikmēr noslēdzošajā - 12.vietā - ar 23 punktiem atrodas «Jona Lakers» vienība.