07.08.2016. 22:49
Kasparam Daugaviņam atdodot rezultatīvu piespēli komandas vienīgo vārtu guvumā, Pētera Skduras trenētā Ņižņijnovgorodas "Torpedo" komanda svētdien ar 1:0 pieveica "Severstal", triumfējot Ņižņijnovgorodas apgabala gubernatora kausā.

Arkādija Čerņiševa vārdā nosauktajā kausa izcīņā divu Maskavas komandu derbijā "Dynamo" ar rezultātu 3:1 apspēlēja "Spartak", izcīnot uzvaru turnīrā. Kluba mājaslapā Mārtiņa Karsuma vārds spēles aprakstā nav pieminēts.

Savukārt Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas "Torpedo" sava apgabala gubernatora kausa izcīņas pēdējā spēlē ar 1:0 uzveica Čerepovecas "Severstal", kļūstot par turnīra uzvarētāju. Vienīgos vārtus pēdējās trešdaļas septītajā minūtē guva Dmitrijs Sjomins, kuram asistēja gan Aleksandrs Frolovs, gan Kaspars Daugaviņš.

"Torpedo" Ņižņijnovgorodas apgabala gubernatora kausa izcīņā triumfēja jau ceturto reizi vēsturē.

Par šī gada turnīra labāko uzbrucēju tika atzīts zviedrs Frederiks Petersons no "Torpedo", labākais vārtu guvējs bija cits "Torpedo" uzbrucējs Jevgēņijs Mozers, par labāko aizsargu nosauca Jaroslavļas "Lokomotiv" aizsargu Stafanu Kronvalu, bet labākais vārtsargs bija Jakubs Sedlāčeks no Rīgas "Dinamo".