14.08.2014. 17:11
Ņižņijnovgorodas apgabala Gubernatora kausa izcīņas bronzas mačā latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šodien guva divus vārtus, tomēr viņa pārstāvētais Maskavas "Dynamo" pēcspēles metienos piekāpās Čeļabinskas "Traktor" (3:4).

Harija Vītoliņa un Viktora Ignatjeva vadītie maskavieši šodien spēlēja teju labākajā sastāva, no vadošajiem nepiedalījās vienīgi savainotais uzbrucējs Aleksejs Tereščenko un neveselais vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko. Jau septītajā minūtē pēc Mārtiņa Karsuma piespēles vārtus guva Kaspars Daugaviņš. 13. minūtē dinamieši ieguva divu vārtu pārsvaru, taču pēc pāris minūtēm čeļabinskieši savu deficītu samazināja līdz minimumam.

Otrā perioda sākumā bijušais rīdzinieks Kails Vilsons nopelnīja bullīti un pats to arī realizēja (2:2). Pamatlaika viducī Kaspars Daugaviņš no saviem vārtiem aizkļuva līdz urāliešu cietoksnim un raidīja šāviņu vārtu tālajā stūrī (3:2). Pretinieki nekautrējās atbildēt jau pēc minūtes (3:3). Papildlaiks aizritēja nerezultatīvi, bet pēcspēles metienos veiksme smaidīja Čeļabinskai.

Kokarevs-Gorovikovs-Mosaļovs, Višņevskis-KorjaginsKarsums-Cvetkovs-Daugaviņš, Jalasvāra-SolovjevsKarpovs-Babenko-Pestuško, Novāks-RobinsonsŽerdevs-Pestunovs-Glazačevs, Budkins-DerļuksVārtsargs: Aleksandrs Lazušins

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana