01.12.2014. 21:01
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā Kaspars Daugaviņš pirmdien guva divus vārtus, bet Mārtiņš Karsums izcēlās ar rezultatīvu piespēli, kas palīdzēja galvenā trenera Harija Vītoliņa vadītajai Maskavas «Dinamo» komandai sava laukumā ar rezultātu 5:3 uzveikt Ņižņijnovgorodas «Torpedo», kuras galvenais treneris ir Pēteris Skudra.

• Kuldam vārtu guvums; «Salavat Julajev» pieveic Bārtuļa «Baris» šodien

Karsums ar rezultatīvu piespēli palīdzēja «Dinamo» panākt 2:1 vadību otrā perioda sākumā, kad Maskavas klubs guva vārtus skaitliskajā vairākumā.

Daugaviņš otrās trešdaļas beigu daļā guva vārtus, panākot 3:2 par labu maskaviešiem, bet trešā perioda sākumā uzbrucējs guva otrus vārtus un dubultoja pārsvaru - 4:2.

«Dinamo» šosezon izcīnījusi 65 punktus 32 mačos un šobrīd ieņem 4.vietu Rietumu konferencē, bet «Torpedo» ar 53 punktiem 34 spēlēs šobrīd ir 5.pozīcijā Rietumos.

Daugaviņš šosezon 32 spēlēs guvis 11 vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles, bet Karsums 29 spēlēs guvis trīs vārtus un izdarījis septiņas rezultatīvas piespēles.