16.03.2013. 18:06
KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas piektajā mačā šodien uzvaru izcīnīja Kazaņas «Ak Bars», kuru pārstāv arī latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš.

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

«Ak Bars» komanda savā laukumā ar 4:3 papildlaikā pieveica Ufas «Salavat Julajev», sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-2, bet Dārziņš jau trešo spēli pēc kārtas palika ārpus pieteikuma.

Mača 13. minūtē «Ak Bars» somu uzbrucējs Jarko Immonens atklāja spēles rezultātu, bet 18. minūtē Aleksandrs Svitovs panāca izlīdzinājumu. Lai gan otrās trešdaļas izskaņā Iļja Ņikuļins vairākumā atjaunoja mājiniekiem vadību, trešajā periodā jau 12. sekundē Igors Musatovs atjaunoja līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Trešdaļas 8. minūtē Ņikuļins vēlreiz izmantoja skaitlisko pārsvaru, tomēr arī šoreiz «Salavat Julajev» prata atspēlēties - nepilnas piecas minūtes līdz pamatlaika beigām Štefans Rūžička trešoreiz mačā panāca neizšķirtu. Uzvaras vārtus «Ak Bars» komandas labā papildlaika 10. minūtē guva Aleksejs Morozovs.

Atgādinām, ka Austrumu konferences otrajā pusfināla sērijā šodien Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas apgabala «Avangard» savā laukumā ar 0:4 zaudēja Čeļabinskas «Traktor», piekāpjoties visā sērijā ar 1-4.

Rietumu konferences finālsērijā tāpat kā pirms gada spēkiem mērosies Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas «Dinamo» komanda un Sanktpēterburgas SKA.

P.S. Seko līdzi «Apollo» sporta ziņām arī sociālajā tīklā «Twitter» - @Apollo_sport

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230