26.05.2014. 21:21

Latvijas komandas rindās rezultatīvākā bija Baiba Eglīte, kurai 16 punkti, bet desmit pievienoja Ieva Veinberga.

Latvijas izlase pēc pirmās ceturtdaļas bija iekrājusi astoņu punktu pārsvaru (18:10), taču turpinājumā grieķietēm izdevās pietuvoties līdz 21:24. Pēc tam gan mājinieces atkal panāca astoņu punktu handikapu (34:26), bet līdz pārtraukumam Grieķija atkal par dažiem punktiem pietuvojās.

Otro puslaiku krietni labāk iesāka Latvijas komanda, no 35:33 panākot 46:33. Pēc šāda izrāviena grieķietēm radās problēmas ar atspēlēšanos, bet pilnas piecas minūtes līdz pamatlaika beigām mājinieces panāca jau 17 punktu pārsvaru (65:48). Turpinājumā Latvijas izlasei brīžiem pat izdevās vēl palielināt savu handikapu, noslēgumā izcīnot pārliecinošu uzvaru.

Kā ziņots, svētdien «Arēnā Rīga» notikušajā mačā Latvijas izlase tika pie panākuma ar 73:68.

Otrdien komandas Olimpiskajā sporta centrā (OSC) Rīgā tiksies trešo reizi.

Pēc šiem mačiem Latvijas vienība 30.maijā un 4.jūnijā Lietuvā spēkosies attiecīgi ar Ķīnu un Lietuvu.