28.01.2015. 16:51
Latvijas daiļslidotāja Angelina Kučvaļska trešdien izcīnīja piekto vietu Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādē.Latvijas pārstāve ar iekrātiem 46,46 punktiem bija piektā jau pēc pirmdien veiktās īsās programmas, savukārt izvēles programmā viņa...

Latvijas pārstāve ar iekrātiem 46,46 punktiem bija piektā jau pēc pirmdien veiktās īsās programmas, savukārt izvēles programmā viņa tika pie 80 punktiem, kas bija piektais labākais rādītājs un deva šādu pozīciju viņai arī summā.

Kopumā abās programmās Kučvaļska iekrāja 126,46 punktus. Par sacensību uzvarētāju tikmēr tika kronēta Aleksandra Proklova no Krievijas, kura summā tika pie 152,86 punktiem.

Zīmīgi, ka pēc tam jau ceturtdien Kučvaļska Zviedrijā sāks dalību Eiropas čempionātā pieaugušajiem.

Kā zināms, puišu sacensībās līderis pēc īsās programmas ir Latvijas daiļslidošanas talants Deniss Vasiļjevs. Arī stiprā dzimuma pārstāvjiem izvēles programma tiks aizvadīta trešdien.

Distanču slēpošanas sacensībās 7,5 kilometru brīvā stila distancē Ralfs Eiduks bija 59.vietā, bet Dzintars Daleckis un Ojārs Vanags ierindojās attiecīgi 83. un 85.vietā starp 87 sportistiem. Tikmēr meiteņu konkurencē piecu kilometru distancē Marija Mičule, Līna Nagle un Karīne Pētersone ieņēma pēdējās trīs pozīcijas starp 74 sportistēm.

Savukārt desmit kilometru iedzīšanas sacensībās biatlonā Alvis Šķēps spēja apsteigt tikai divus konkurentus, ieņemot 58.vietu. Latvijas sportists šaušanā kopumā pieļāva sešas kļūdas, taču arī viņa solis trasē nebija tik ātrs, lai spētu cīnīties par augstākām vietām.

Tikmēr kalnu slēpošanā milzu slalomā dāmām 37.vietā ierindojās Elizabete Liene Šterna, kurai uzreiz sekoja Odrija Baldiņa. Savukārt Evelīna Gasūna un Elīna Sabīne Nežborta nespēja sasniegt finišu pirmajā braucienā.