08.06.2017. 09:09

«Crunch» hokejisti savās mājās ar 5:3 (3:1, 2:2, 0:0) uzvarēja Grendrepidsas «Griffins», bet sērijā līdz četrām uzvarām joprojām ir iedzinējos ar 1-2.

Kā ierasts, Gudļevskis arī šajā mačā palika uz rezervistu soliņa, bet «Crunch» pirmais numurs Maiks Makena atvairīja 32 no 35 metieniem.

Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts «Crunch» uzbrucējs Žoels Vermēns, kurš pirmajā periodā guva divus vārtus, panākot 3:1 mājinieku labā.

Otrajā trešdaļā «Griffins» vienu ripu atspēlēja, taču pēc tam Sirakjūsas komanda nepilnu divu minūšu laikā guva vēl divus vārtus, izceļoties Tajam Makginam un Korijam Konaheram, kuri panāca 5:2, mača pēdējā trešdaļā laukuma saimniekiem pārsvaru nosargājot.

Finālsērijas pirmajā spēlē «Crunch» cieta zaudējumu ar 2:3, trešos vārtus ielaižot 14 sekundes pirms pamatlaika beigām, savukārt otrajā cīņā, kas arī notika viesos, neveiksme ar 5:6 tika piedzīvota vien otrajā pagarinājumā.

Finālsērijas ceturtā spēles piektdien atkal notiks Sirakjūsā, bet piektais mačs jau sestdien tiks spēlēts Grendrepidsā.

Zīmīgi, ka «Crunch» un «Griffins» komandas Kaldera kausa finālā savā starpā tikās jau 2013.gadā, kad panākumu ar 4-2 izcīnīja Grendrepidsas klubs.

Izslēgšanas turnīrā Gudļevskis laukumā bijis tikai vienā spēlē, uz ledus pavadot 38 minūtes, kuru laikā palika nepārspēts.

«Griffins» komanda Kaldera kausa pusfinālā pārspēja Latvijas uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvēto Sanhosē «Barracuda» vienību.

Tikmēr izslēgšanas turnīra pirmo kārtu nepārvarēja regulārā čempionāta uzvarētāja Vilksbāres/Skrentonas «Penguins», ko pārstāv latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers. Pēc sezonas beigām viņš pievienojās Latvijas izlasei un piedalījās pasaules čempionātā. Līdz pat pēdējais kārtai «Penguins» un «Barracuda» cīnījās par uzvaru AHL regulārajā čempionātā, noslēgumā panākumu izcīnot Vilksbāres/Skrentonas klubam.