26.01.2014. 21:20
Virslīgas bronzas medaļu ieguvēja Daugavpils "Daugava" jau rīt izlidos uz Spāniju, lai piedalītos prestižajā Spānijas pārbaudes turnīrā "Costa del Sol". Tāpat Sportacentrs.com rīcībā ir "Daugavas" jaunā trenera vārds.

Sākotnēji par piedalīšanos "Costa del Sol" pavēstīja "Jūrmala", tomēr šodien šis klubs, neskatoties uz komandas atrašanos Spānijā un dalību "Casino Marbella Cup", pavēstīja, ka, no dalības, iespējams, atteiksies. Tagad skaidrs, ka "Jūrmalas" vietu turnīrā ieņems Daugavpils "Daugava".

"Daugava" rīt aizvadīs savu pirmo spēli Virslīgas Ziemas kausā pret "Gulbeni", bet uzreiz pēc šī mača 18 spēlētāju sastāvā izlidos uz Spāniju, lai piedalītos "Costa del Sol" (pretiniekos norvēģu "Stromsgodset" un "Haugeland", dāņu "Vestjaelland" un Angolas "Benfica") un pēc tam aizvadītu tur vēl vienu pārbaudes maču. "Copa del Sol" pirmā spēle paredzēta jau otrdien, 28. janvārī.

Zināms, ka "Daugavas" rīcībā papildus agrāk ziņotajam pievienojušies gruzīnu leģionāri Giorgi Humarašvili, Džamals Džaliašvili un Bidzina Cincadze (pirmie divi pērn bija izīrēti "Ilūkstei", pēdējais spēlēja "Daugavā"). Tāpat "Daugavas" rindās šobrīd ir daži gados jauni Krievijas spēlētāji. Kā arī Rīgā uz rītdienas Ziemas kausa spēli "Daugavai" pievienosies vēl pāris vietējie spēlētāji.

"Daugava" no Spānijas atgriezīsies aptuveni 4. februārī, līdz ar to skaidrs, ka komanda nepaspēs uz Ziemas kausa 3. februāra spēli pret "Jūrmalu". Šajā mačā daugavpiliešus pārstāvēs tie futbolisti, kas nav tikuši 18 spēlētāju sarakstā lidojumam uz Spāniju, kā arī palīdzēs vēl vairāki gados pavisam jauni puiši.

No citiem avotiem Sportacentrs.com ieguvusi informāciju, ka jaunajā sezonā "Daugavu" varētu trenēt krievu speciālists Viktors Demidovs, kurš "Daugavai" varētu pievienoties pa taisno Spānijā. Demidovs vadīja Daugavpils "Dinaburg" 2005. gada sezonas pēdējos mēnešos, bet turpmāk vadījis dažādas Krievijas zemāko līgu komandas.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties