17.04.2012. 23:53
Otrdienas vakarā par Šveices hokeja līgas (NLA) uzvarētājiem tika kronēti Cīrihes «Lions» hokejisti, kuri finālsērijas izšķirošajā, septītajā spēlē izbraukumā uzvarēja SC «Bern» komandu, vēsta Šveices mediji.

«Lions» hokejisti bija pārāki ar rezultātu 2:1 un līdz ar to visā sērijā uzvarēja ar 4-3, lai gan sērijas laikā atradās iedzinējos ar 1-3. Uzvaras vārti aizvadītajā mačā tika gūti tikai divas sekundes pirms trešās trešdaļas beigām.

Zelta medaļu ieguva arī latviešu hokejists Ronalds Ķēniņš, kurš gan izšķirošajā mačā rezultativitātes punktus nenopelnīja, taču saņēma divu minūšu noraidījumu.

Rezultāts mačā tika atklāts pirmā perioda pēdējā minūtē, kad precīzs bija Marks Bastls, kurš izvirzīja Cīrihes klubu vadībā. Otrā perioda sākumā Šveices izlases uzbrucējs Ivo Rutemans guva pirmos vārtus Bernes komandā un otrā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 1:1.

Abas komandas bija jau tuvu tam, lai tiktu aizvadīts pagarinājums, taču divas sekundes pirms trešā perioda beigām uzvaru un zeltu savai komandai atnesa Andreass Ambūls.

Paredzams, ka Ķēniņš jau drīzumā pievienosies Latvijas izlases treniņnometnei, lai varētu sākt gatavošanos pasaules čempionātam.