11.05.2012. 00:06

Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Cipulis pēc zaudējuma Čehijai (1:3) atzina, ka pretinieks šoreiz bija uzveicams. “Protams, ka varējām uzvarēt. Piecdesmit minūtes spēlējām ļoti labi. Beigās kaut kas pietrūka, laikam jau koncentrācija, jo ielaidām pretuzbrukumā. Vēl vienu ripu atkal mazākumā. Ar to čehiem arī pietika. Šādā spēlē nonākot zaudētāju lomā, ir ļoti grūti atspēlēties.’’

Cipulis atklāja, ka spēlēt asi esot bijis treneru norādījums. “Tā nebija, ka čehi būtu spēlējuši netīri. Drīzāk mēs šoreiz bijām asāki un aktīvāki. Viņiem tas acīmredzami nepatika, tāpēc arī bija asumi. Domāju, ka rīkojāmies pareizi.”

Latvijas izlase nākamo spēli aizvadīs sestdien, 12.maijā plkst. 13:15 ar Norvēģijas valstsvienību.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009