31.01.2016. 21:49
Slovākijas hokeja līgā rezultatīvi nospēlējuši vairāki Latvijas hokejisti, sekmīga diena arī Latvijas pārstāvjiem Krievijas Augstākajā hokeja līgā, bet Herberts Vasiļjevs piedzīvojis vienu no sezonas nepatīkamākajām sagrāvēm (1:6), kurā nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu mīnus četri.

Čehijas Ekstralīgā Roberts Bukarts un „Zlin” cieta zaudējumu savā laukumā 1:2 pret „Ocelari”. Bukarts nospēlēja gandrīz 18 minūtes, taču ar punktiem neatzīmējās, pārtraucot savu iespaidīgo rezultatīvo spēļu sēriju. Latvijas uzbrucējs šodienas mačā izdarīja piecus metienus pa vārtiem, taču ieguva negatīvu lietderības koeficientu mīnus divi. 26 spēlēs Čehijas līgā viņš nopelnījis 26 punktus (16+10).

Savukārt Slovākijā „Martin” sastāvā pa rezultatīvai piespēlei izpildīja Koba Jass un Mārtiņš Cipulis, bet komanda, ko pārstāv arī Jānis Sprukts, ar 3:6 piekāpās „Zvolen”, kuras sastāvā ir Jānis Andersons un Renārs Demiters. Cipulim šis bija pirmais rezultativitātes punkts „Martin” rindās, kamēr Jass šosezon guvis jau 14 punktus, lielāko daļu no tiem gan savas iepriekšējās komandas „Skalica” sastāvā. Andersons un Jass šajā spēlē palika ar negatīvu lietderības koeficientu -1, Demiters un Cipulis bija neitrāli, bet Spruktam plus viens un divas soda minūtes.

Ar vārtu guvumu šajā līgā izcēlies Lauris Bajaruns, kurš palīdzēja „Poprad” ar 6:3 pieveikt „Piestany”, kurā spēlē Mārtiņš Gipters un Edgars Brancis. Bajaruna vārti, kas viņam bija astotie šosezon (46 spēlēs 8+8), izrādījās uzvaru nesošie, taču šajā spēlē viņam negatīvs lietderības koeficiens mīnus divi. Tāds pats arī Brancim, bet Gipteram mīnus viens un divas soda minūtes. Savukārt Artūrs Mickevičs nopelnīja lietderības koeficientu -3 „Skalica” zaudējumā 2:4 pret „Nitra”, bet Georgijs Pujacs palika ar -1 „Banska Bystrica” sakāvē (1:3) pret „Zilina”.

Vācijā Arvīds Reķis izdarīja ieguva lietderības koeficientu plus viens un divas soda minūtes, kamēr viņa „Panthers” ar 4:5 pēcspēles metienos piekāpās „Kolner”. Bet Herberts Vasiļjevs spēli pret Minhenes „Red Bull” noslēdza ar sliktāko lietderības koeficientu komandā, proti, mīnus četri. Viņa komanda Krēfeldes „Pinguine” cieta sakāvi ar 1:6.

Āzijas līgā Sergejam Pečuram rezultatīva piespēle „Sakhalin” uzvarā 6:3 pār „Nippon Paper Cranes”. Viņa komandai tā bija piektā uzvara pēc kārtas, bet EBEL līgā Zintis Nauris Zuševics palīdzēja Grācas „99ers” ar 4:1 pārspēt Insbrukas komandu. Savukārt Dānijā Roberts Jekimovs un „Gentofte” ar 1:3 piekāpās „Mighty Bulls”. Jekimovs ar punktiem neizcēlās, bet viņa komanda atkritusi uz devīto vietu kopvērtējumā un šobrīd ir ārpus izslēgšanas spēļu zonas.

Polijas līgā Krišs Lipsbergs palīdzēja „Bytom” ar 5:3 pieveikt „Torun”, taču pats punktus neguva, kamēr Edgars Cgojevs guva vārtus „Opole” zaudējumā 3:6 pret „Janow”. Krievijas Augstākajā līgā rezultatīva diena Jurim Upītim, kurš atzīmējās ar rezultatīvu piespēli „Kazzinc-Torpedo” zaudējumā 2:3 pret „Izhevsk”, un Aleksejam Širokovam, kurš ar vārtu guvumu realizēja vairākumu „Neftyanik” uzvarā 2:1 pār „Penza”, kā arī Edgaram Siksnim. Viņš izdarīja rezultatīvu piespēli „Sariarka” uzvarā 3:2 pret „Toros”.

Izmantotie resursi:PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, 31.01.2016 |...HOKEJ.skOffizielle Webseite der Deutschen Eishockey...