17.06.2015. 10:21
Čīles izlases un Itālijas kluba Turīnas «Juventus» kluba futbolists Arturo Vidals otrdien Santjago (Čīle) tika arestēts par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Vidals vadīja sarkanu «Ferrari» markas sporta automašīnu, kas satriecās ar citu transporta līdzekli, taču sīkākas negadījuma detaļas nekavējoties netika ziņotas.

Policija informēja, ka futbolists cietis pavisam nedaudz, savukārt viņa sieva, kas arī atradās automašīnā, guvusi mazliet nopietnākas traumas.

«Vidals ir aizturēts, tāpēc ka viņš brauca alkohola ietekmē,» teikts policijas paziņojuma.

Futbolists vēlāk «YouTube» publicēja video, kurā sacīja: «šodien iekļuvu autoavārijā. Tā nebija mana vaina. Man un manai ģimenei viss ir kārtībā. Paldies jums par visu.»

Vairāki «Twitter» lietotāji publicējuši fotogrāfijas, kurās redzams, ka sadauzīta Vidala automašīnas priekša vadītāja pusē.

Vidals pārstāv Čīles izlasi «Copa America» turnīrā, kur viņš ir rezultatīvākais spēlētājs ar divās spēlēs trīm gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

«Copa America» turnīrā Čīle ar 2:0 pārspējusi Ekvadoru un nospēlējusi 3:3 ar Meksiku, bet piektdien pirmās kārtas grupu turnīru noslēgs ar spēli pret Bolīviju.

2011.gadā Vidals un vēl vairāki spēlētāji tika atskaitīti no Čīles izlases, jo ar nokavēšanos ieradās uz treniņu. Pēc atvainošanās Vidalu uzaicināja atgriezties.

Iepriekš šosezon «Juventus» piesprieda Vidalam kluba rekorda lielu soda naudu 100 000 eiro par iespējamu iesaistīšanos kautiņā, kas notika dzērumā kādā Turīnas naktsklubā.

28 gadus vecais Vidals šosezon «Juventus» rindās kļuva par Itālijas čempionu, kā arī sasniedza UEFA Čempionu līgas finālu, kur tika atzīts «Barcelona» pārākums.Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties