01.06.2012. 15:57
Anglijas Premjerlīgas futbola kluba Londonas "Chelsea" vadība piekritusi portugāļu vienībai "Porto" samaksāt 38 miljonus sterliņu mārciņu par brazīliešu uzbrucēju Halku, kurš Portugāles kluba rindās pēdējās divās sezonās guvis 57 vārtus.

Pagājušās nedēļas izskaņā "Chelsea" vienojās ar franču vienību "Lille" par beļģu talantīgā pussarga Edena Azāra iegādi, bet kluba vadība turpina aktīvu sastāva atjaunināšanu. Kā zināms, pēc aizvadītās sezonas komandu pameta Didjē Drogbā, taču izskatās, ka °Kotdivuāras izlases uzbrucēja vietu ieņems brazīlietis Halks. "Chelsea" esot vienojusies ar "Porto" par Halka iegādi. Šis prieks londoniešiem izmaksās 38 miljonus mārciņu.

Līdz ar to jau šobrīd iztērēti 70 miljoni mārciņu transfēros, bet pagaidām komandai vēl oficiāli nav galvenais treneris.

Lai gan "Porto" iepriekš vēstīja, ka labprāt par Halku saņemtu ne mazāk kā 48 miljonus, izrādījies, ka gribētāju bijis pārāk maz un nācās piekāpties "Chelsea", samazinot summu par desmit miljoniem.

Halks, kuram šovasar apritēs 26, karjeru sāka 2004. gadā Brazīlijas vienībā "Vitoria", bet jau gadu vēlāk aizbrauca uz Japānu. Trīs sezonas pārsvarā nospēlējis Japānas otrajā līgā, Halks pārcēlās uz Portugāli, pievienojoties "Porto". Ar to izdevās triumfēt UEFA Eiropas līgā (2011.) un trīs reizes izcīnīt Portugāles čempiontitulu (2009., 2011., 2012.). °Tāpat izcīnīti trīs Portugāles kausi un tikpat superkausi.

Izmantotie resursi:ESPNPārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties