28.12.2014. 20:01
Pašreizējā Anglijas premjerlīgas futbolā līdervienība Londonas «Chelsea» svētdien izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar šosezon veiksmīgu sniegumu demonstrējošo «Southampton».

Dueļa rezultātu 17.minūtē atklāja «Southampton» komandas senegāliešu pussargs Sandio Manē, taču pirmā puslaika kompensācijas laikā neizšķirtu panāca «Chelsea» vienības beļģu pussargs Edens Azārs.

Kad pamatlaikā bija atlikušas divas minūtes, «Southampton» nonāca mazākumā, jo otro dzelteno kartīti 16 minūšu laikā nopelnīja francūzis Morgans Šneiderlēns.

Zīmīgi, ka iepriekš «Southampton» ne reizi šajā sezonā premjerlīgas mačā nebija zaudējusi punktus, nonākot vadībā.

Titulētā Anglijas futbola komanda Mančestras «United» svētdien premjerlīgas mačā izbraukumā cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0) ar Totenhemas «Hotspur» vienību, tādejādi pagarinot savu nezaudēto spēļu sēriju līdz deviņiem mačiem.

Gandrīz visu maču pārsvars bija «United» pusē, taču «Hotspur» komandu vairākkārt glāba Francijas vārtsarga Igo Lorī teicamais sniegumus. Tiesa, vienā no epizodēm Mančestras kluba spāņu pussargs Huans Mata pēc izpildīta brīvsitiena trāpīja arī pa vārtu konstrukciju.

Šajā mačā savainojumā iedzīvojās Mančestras kluba ekvadoriešu pussargs Antonio Valensija, kuru līdz ar otrā puslaika sākumu nomainīja brazīlietis Rafaels.

Ar 19 spēlēs izcīnītiem 46 punktiem premjerlīgas līdervienība ir «Chelsea», bet četri punkti mazāk un mačs rezervē ir Mančestras «City» rēķinā. Savukārt Mančestras «United» iekrājusi 36 punktus, bet 33 punkti ir «Southampton» kontā.

Tikmēr par 31 punktam iekrājušas Vesthemas «United» un «Hotspur».