28.01.2015. 09:04
Sezonas pirmā «Grand Slam» tenisa turnīra «Australian Open» pusfinālā trešdien iekļuva pagājušā gada uzvarētājs šveicietis Stens Vavrinka, kas ceturtdaļfināla mačā ar rezultātu 6-3, 6-4, 7-6 (6) uzvarēja Japānas pārstāvi Kei Nišikori.

• Berdihs pārspēj Nadalu un iekļūst «Australian Open» pusfinālā vakar

Spēle ilga divas stundas un 3 minūtes. Tās laikā 29 gadus vecais Vavrinka, kam sacensībās 4. numurs, trīs reizes lauza pretinieka servi, kamēr Nišikori tas izdevās vienreiz.

«Šeit nav vieglas spēles pat no pirmās kārtas, tāpēc esmu ļoti laimīgs atgriezties pusfinālā,» korta intervijā teica Vavrinka. «Neesmu šeit ieradies aizstāvēt titulu vai uzvarēt. Esmu šeit, lai spēlētu «Grand Slam» turnīrā un sāktu visu no pašas apakšas. Tas nav viegli.»

#Nishikori out. Has been a fan favorite here with his spectacular play. Thanks for all you have given, Kei! #ausopen pic.twitter.com/PPWiAyEN7F— Australian Open (@AustralianOpen) January 28, 2015

Trešdien tiks aizvadīta pēdējā, ceturtā ceturtdaļfināla spēle, kurā noskaidrosies Vavrinkas pretinieks pusfinālā. Tajā savā starpā tiksies ATP ranga līderis serbs Novāks Džokovičs ar kanādieti Milošu Raoniču.

Tikmēr dāmu turnīra pusfinālā iekļuva WTA ranga līdere, ar pirmo numuru izliktā amerikāniete Serēna Viljamsa, kas ar 6-2, 6-2 ceturtdaļfinālā pieveica Slovākijas tenisisti Dominiku Cibuļkovu, kurai turnīrā bija 11. numurs.

Savukārt 19 gadus vecā Medisona Kīza no ASV ceturtdaļfinālā ar 6-3, 4-6, 6-4 pārspēja savu tautieti, pieredzējušo Venusu Viljamsu, kura sacensībās bija izlikta ar 18. numuru.

Austrālijas atklātais čempionāts ar kopējo prēmiju fondu 28,34 miljoni eiro noslēgsies 1. februārī.

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa