26.03.2013. 19:49
KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas trešajā spēlē šovakar uzvaru izcīnīja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas «Dinamo».

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Maskavas «Dinamo» savā laukumā ar 4:2 pieveica Sanktpēterburgas SKA, sērijā līdz četrām uzvarām panākot jau 3-0.

Mača rezultātu 29 . minūtē atklāja Viktors Tihonovs, bet pēc nepilnām sešām minūtēm zviedru uzbrucējs Tonijs Mortensons dubultoja SKA komandas pārsvaru. Trešajā periodā jau 16. sekundē mājinieki vienus vārtus atspēlēja, kad precīzi meta slovāku aizsargs Dominiks Graņāks, bet 9. minūtē izlīdzinājumu panāca Aleksejs Cvetkovs.

Uzvaras vārtus «Dinamo» komandas labā septiņas sekundes līdz mača beigām guva Konstantīns Kasjančuks, bet sekundi līdz cīņas beigām Jurijs Babenko raidīja ripu tukšos viesu vārtos.

Atgādinām, ka sērijas pirmajās divās spēlēs Sanktpēterburgā viesi izcīnīja uzvaras ar 3:2 un 4:2.

Austrumu konferences finālsērijā pēc divām aizvadītām spēlēm Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas «Ak Bars» ar 2-0 ir vadībā pret Čeļabinskas «Traktor» komandu.