28.11.2014. 22:16
Šovakar Latvijas vīriešu handbola čempionātā septīto uzvaru deviņās spēlēs izcīnīja "Celtnieks/LSPA" handbolisti, kas savā laukumā ar 36:29 pieveica "Vaiņodi", revanšējoties par zaudējumu sezonas sākumā.

Septembra beigās abas komandas tikās pirmoreiz un toreiz negaidītu uzvaru savā laukumā izcīnīja "Vaiņode" (27:22). Līdz šīsdienas spēlei Latvijas čempionātā gan nedaudz labāk bija veicies "Celtniekam", kas ar 12 punktiem bija otrajā vietā, taču "Vaiņode" atradās turpat netālu – tikai par diviem punktiem mazāk un trešā pozīcija.

Šīs vakara spēli nedaudz veiksmīgāk iesāka "Vaiņodes" komanda, kas izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr Artūrs Lazdiņš guva četrus vārtus pēc kārtas, Ričards Jablonskis izcēlās ar vēl vieniem un nu jau priekšā bija laukuma saimnieki – 5:2. Lai gan viesiem izdevās rezultātu samazināt līdz minimumam, turpinājumā diezgan pārliecinoši notikumus laukumā kontrolēja "Celtnieks/LSPA" un puslaiku noslēdza ar 18:15.

Otrā puslaika sākumā Roberts Freibergs un Guntis Ciematnieks panāca jau 20:15 "Celtnieks/LSPA" labā. Tuvāk par trim vārtiem "Vaiņodes" handbolistiem neizdevās pietuvoties, turklāt mača izskaņā mājinieki vēl vairāk palielināja pārsvaru, izcīnot uzvaru ar 36:29.

Pa astoņiem vārtiem uzvarētāju labā guva Artūrs Lazdiņš un Ričards Jablonskis, bet zaudētājiem rezultatīvākais ar 10 vārtiem bija Andris Grundmanis.

Pateicoties šim panākumam "Celtnieks/LSPA" ar 14 punktiem nostiprinājies otrajā vietā (7-2). Pa desmit punktiem ir "Vaiņodei" (5-4) un "Ogre/Miandum" (5-3), bet līderi ar 16 punktiem ir "Tenax" (8-0).

Celtnieks/LSPA – Vaiņode 36:29 (18:15)Celtnieks: Lazdiņš 8/1, Jablonskis 8, Čikuts 5, Freibergs 4, Ciematnieks 3, Blome 3/1, Eglītis 2, Maslaks 1, Reniņš 1, Rūtiņš 1.Vaiņode: Grundmanis 10, A. Pāvils 9, Lapiņš 2, Ķergalvis 2, Auders 2, O. Pāvils 2, Taujēns 1, Juzups 1.

Kalendārs/RezultātiTurnīra tabulaStatistika

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lvCAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties