14.11.2014. 15:01
Šovakar plkst. 20:30 "Celtnieks/LSPA" Inčukalnā uzņems LAT-98 komandu, bet jau rīt uzsāks startus Baltijas Izaicinājuma kausā.

Līdz šim šosezon Arņa Butana vadītais "Celtnieks" izcīnījis trīs uzvaras piecās spēlēs. Pēdējā spēlē aizvadītajā nedēļas nogalē Ludzā dramatiskā un principiālā cīņā ar 33:32 pieveica "Latgols", bet panākums šovakar nodrošinātu ielaušanos labāko trijniekā ar tādu pašu bilanci kā šobrīd otrajā pozīcijā esošajai "Ogre/Miandum" komandai (4-2).

LAT-98 handbolisti joprojām cīnās bez panākumiem – sešās spēles piedzīvoti seši zaudējumi. Laba iespēja ierakstīt pirmo panākumu turnīra tabulā Latvijas U-16 izlases handbolistiem bija cīņā pret turnīra tabulas kaimiņiem ASK/LU (2-5), taču rezultatīvā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 32:40, lai gan pirmā puslaika otrajā pusē LAT-98 bijis arī četru vārtu pārsvars.

"Celtnieks/LSPA" un LAT-98 tiksies otro reizi divu mēnešu laikā – septembrī abas komandas mērojās spēkiem Rīgas čempionātā. Toreiz visu spēli vadībā bija "Celtnieks', taču graujošās uzvaras (34:18) apmērus sasniedza vien pēdējās 20 minūtes, kuras uzvarēja ar 15:4.

Spēlē pret LAT-98 komandu "Celtniekam" diskvalifikācijas dēļ nevarēs palīdzēt ukraiņu leģionārs Vladimirs Maslaks.

Jau nedēļas nogalē "Celtnieks/LSPA" (tāpat arī Dobeles "Tenax") uzsāks startus Baltijas Handbola līgas Izaicinājuma kausā, sestdien mērojoties spēkiem ar Kauņas "Granitas", bet svētdien ar Klaipēdas "Dragunas".

Kalendārs/RezultātiTurnīra tabulaStatistika

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lvKultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties