11.05.2012. 19:26
Pasaules čempionāta Stokholmas apakšgrupas spēlē šovakar Čehijas izlases hokejisti ar 6:0 sagrāva Itālijas valstsvienību.

Jau mača 6. minūtē čehi realizēja skaitlisko pārsvaru, kad spēles rezultātu atklāja Petrs Nedveds, bet 13. minūtē Jirži Novotnijs dubultoja Čehijas komandas pārsvaru.

Otrās trešdaļas 8. minūtē aizsargs Petrs Časlava guva vārtus skaitliskajā mazākumā, 12. minūtē Alešs Hemski izmantoja vairākumu, bet 13. minūtē Časlava guva savus otros vārtus šajā spēlē. Mača galarezultātu trešā perioda 15. minūtē uzstādīja Martins Erats, kurš tikai nesen pievienojās komandai un šī bija viņa pirmā spēle šajā pasaules čempionātā.

Stokholmas apakšgrupas dienas otrajā spēlē spēkiem mērosies apakšgrupas līderi - Zviedrijas un Krievijas hokejisti.