26.09.2012. 17:55
Latvijas pagājušā gada labākā futbolista Aleksandra Cauņas gūtie vārti trešdien palīdzēja viņa pārstāvētajai Maskavas CSKA komandai svinēt uzvaru Krievijas kausa izcīņas spēlē.

Aizvadītajā 1/16 fināla mačā CSKA viesos ar 1:0 (1:0) uzvarēja valsts pirmās līgas komandu Tomskas Tomj.

Cauņa maču uzsāka savas komandas sākumsastāvā, laukumā pavadot visas 90 minūtes.

Latvijas pussargs spēli aizvadīja ļoti aktīvi, izpelnoties brīdinājumu pretinieku komandas spēlētājam un veiksmīgi palīdzot komandas biedriem arī aizsardzībā, bet 42.minūtē tieši pēc viņa skaista tālsitiena CSKA guva vienīgos vārtus.

Citā trešdienas spēlē uzvaru svinēja arī Oļega Laizāna pārstāvētā pirmās līgas vienība Krasnojarskas Jeņisej, kas ar 2:1 (2:0) savā laukumā pārspēja pašreizējo kausa īpašnieci Kazaņas Rubin.Latvijas izlases pussargs šai cīņai gan nebija pieteikts.

Vēlāk 1/16 fināla cīņu aizvadīs arī Edgara Gaurača pārstāvētā pirmās līgas komanda Maskavas Torpedo, kas sacentīsies ar citu galvaspilsētas klubu Dinamo.

Jau ziņots, ka Aleksandra Koliņko, Artūra Zjuzina un Alekseja Višņakova pārstāvētā pirmās līgas komanda Kaļiņingradas Baltika otrdien 1/16 fināla mačā savā laukumā ar 1:2 piekāpās valsts čempionvienībai Sanktpēterburgas Zeņit.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA