23.09.2015. 16:48
Latvijas pussargs Aleksandrs Cauņa izcēlies ar vārtu guvumu Krievijas kausa izcīņas 1/16 fināla spēlē, palīdzot Maskavas CSKA futbolistiem ar 2:1 pirmās kārtas mačā viesos pagarinājumā pieveikt Irkutskas «Baikal».

27 gadus vecais Latvijas pussargs savus pirmos vārtus gandrīz trīs gadu laikā CSKA labā guva 78. minūtē, tobrīd panākot izlīdzinājumu mačā. Pēcāk viņam radās vēl pāris labi vārtu gūšanas momenti, taču bumba pretinieku vārtos no Cauņas nenonāca.

Uzvaru CSKA vienībai nodrošināja Kirils Pančenko, kurš precīzi sita 109. minūtē.

Cauņa laukumā pavadīja visas 120 minūtes. Šī pēc ilgāka pārtraukuma bija pirmā reize, kad viņš piedalās spēlē no sākuma līdz beigām.

Līdz ar to CSKA komanda iekļuva sacensību astotdaļfinālā. Tajā Maskavas vienība, kas ir pašreizējā Krievijas premjerlīgas čempionāta līdervienība, tiksies ar Krasnojarskas «Jeņisej» un Jekaterinburgas «Ural» pāra veiksminieku.