10.02.2015. 09:22
NHL klubs Vankūveras Canucks bez latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa ierindā pirmdien piedzīvoja zaudējumu Minesotā - 3:5 (1:3, 1:2, 1:0) ar vietējiem Wild, kuri svinēja sesto panākumu pēc kārtas. Ķēniņš kurš savās pirmajās trijās NHL spēlēs guva trīs vārtus, nu izlaida jau otro maču pēc kārtas.

Aizvadītajā mačā Wild jau 1.trešdaļā panāca 3:1 savā labā, bet spēles 28.minūtē tablo vēstīja jau 5:2, liekot treneriem Canucks vārtos Raienu Milleru nomainīt pret Ediju Laku. Atlikušajā laikā Vankūvera vienu ripu atguva, bet par uzvaru šajā spēlē vairs pacīnīties nespēja. Uzvarētājiem ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlas Miko Koivu, bet 1+1 Raienam Sateram.

Ķēniņš NHL debitēja pirms nepilnām divām nedēļam, pirmajā spēlē palīdzot Canucks ar 5:2 pieveikt Zemgus Girgensona pārstāvēto Sabres komandu. Kopumā Ķēniņš četros NHL mačos guvis divus vārtus un ticis pie lietderības koeficienta +2.

Canucks ar 61 punktu 52 mačos ieņem 8.vietu Rietumu konferencē, tikmēr Sabres ar 35 punktiem 54 spēlēs ir vājākā komanda ne tikai Austrumu konferencē, bet arī visā līgā.