21.04.2015. 10:22
Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) izslēgšanas mačos otrās uzvaras pirmdien izcīnīja Čikāgas «Bulls» un Goldensteitas «Warriors» komandas.

Austrumu konferences duelī «Bulls» savā laukumā ar rezultātu 91:82 uzveica Milvoki «Bucks», panākot sērijā 2:0 vadību.

Uzvarētāju labā 31 punktu guva Džimijs Batlers guva 31 punktu, kas ir spēlētāja karjeras rekords «play-off» mačos.

Batlers guva 14 punktus spēles ceturtajā ceturtdaļā, realizējot trīs trīspunktu metienus, kas sekoja sešiem netrāpītiem trīspunktniekiem.

Rietumu konferencē «Warriors» mājās ar 97:87 pārspēja Ņūorleānas «Pelicans», sērijā panākot 2:0 vadību.

Pirmajā ceturtdaļā mājinieki nonāca iedzinējos ar 13 punktiem, tomēr turpinājumā atspēlējās un guva panākumu.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Klejs Tomsons, bet 22 sameta Stefans Karijs.

«Pelicans» sastāva 26 punkti un 10 atlēkušās bumbas Entonija Deivisa kontā.