03.01.2017. 23:50

Čehijas Ekstralīgā Roberta Bukarta pārstāvētā PSG ar 4:2 pieveica ''Ocerlari Trinec''. Roberts uz ledus pavadīja 19:23 minūtes, 48 sekundes nospēlēja vairākumā un tajā trešā perioda sākumā arī guva komandas ceturtos vārtus. Robertam arī trīs metieni pa vārtiem un lietderības koeficients mīnus viens.

Savukārt Andra Džeriņa ''Mountfield'' ar 3:2 spēja pieveikt ''Bili Tigry'' hokejistus. Andris laukumā pavadīja 13:59 minūtes, no kurām vairākumā nospēlēja 36 sekundes. Otrā perioda beigās Džeriņš vairākumā arī guva vārtus, kad komanda panāca 2:2. Andrim viens metiens pa vārtiem, pieci no 16 uzvarēti iemetieni un negatīvs lietderības koeficients mīnus viens.

Alpu hokeja līgā Gata Gricinska un Mārtiņa Cipuļa ''Lustenau'' ar 6:3 pieveica Klāgenfurtes KAC otro komandu. Gricinskis guva komandas pirmos un sestos vārtus, kā arī atdeva rezultatīvu piespēli ceturtajā vārtu guvumā, kad izcēlās Cipulis. Gatis ar trim rezultativitātes punktiem bija rezultatīvākais spēles hokejists.

Austrijas spēcīgākajā čempionātā Grācas ''99ers'' ar latviešu hokejistu Zinti Nauri Zuševicu ar 1:3 zaudēja ''Black Wings''. Zuševics šajā spēlē izdarīja divus metienus pa vārtiem un cīņu pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Izmantotie resursi:PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, 03.01.2017 |...Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec, 03.01.2017...Alps Hockey Leagueerstebankliga.at