13.12.2015. 08:13
Naktī uz svētdienu jau trešo maču pēc kārtas vārtus Rietumu hokeja līgā (WHL) guva latviešu uzbrucējs Rihards Bukarts. Vārtus guva arī Roberts Lipsbergs, bet rezultatīva piespēle Teodoram Bļugeram.

Rietumu līgā (WHL) rezultatīvi turpina spēlēt Rihards Bukarts, kura pārstāvētā Portlendas "Winterhawks" ar 2:3 mājās vairāk nekā desmit tūkstošu līdzjutēju klātbūtnē atzina "Cougars" pārākumu. Bukarts guva savas komandas otros vārtus pēdējās trešdaļas ceturtajā minūtē. Otrās trešdaļas beigās Bukartam arī divas soda minūtes, bet maču latvietis beidza ar pozitīvu lietderības koeficientu (+1).

Bukarts tika atzīts par mača trešo zvaigzni. Šosezon Rihards guvis desmit vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles 16 aizvadītajās spēlēs. Vārtus Bukarts guvis jau trešo spēli pēc kārtas, bet pie punktiem ticis jau septīto maču pēc kārtas.

Amerikas Hokeja līgā (AHL) zaudējumu piedzīvoja Sanhosē "Barracuda", kas mājās ar 0:5 piekāpās Sandjēgo "Gulls". Ņikita Jevpalovs zaudētāju sastāvā ar punktiem neizcēlās, metienus neizdarīja un soda minūtes nenopelnīja, paliekot ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon 21 gadu vecais uzbrucējs 21 mačā guvis divus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Austrumkrasta līgā (ECHL) zaudējumu piedzīvoja Ralfa Freiberga pārstāvētā Tolīdo "Walleye", kas viesos ar 2:6 atzina Vīlingas "Nailers" pārākumu, bet latviešu aizsargs palika bez rezultativitātes punktiem vai citām atzīmēm pieejamajā protokolā. Savukārt Roberts Lipsbergs guva vārtus Jūtas "Grizzlies" uzvarā pār Aļaskas "Aces" (4:2). Lipsbergam tie bija ceturtie vārti sezonā.

NCAA čempionātā Teodors Bļugers atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot Minesotas štata universitātei ar 4:1 mājās sakaut Alabamas universitāti. Uzbrucējs veica trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja 20 no 23 iemetienos un spēli beidza ar pozitīvu lietderības koeficientu (+2). Šosezon Bļugers guvis piecus vārtus un atdevis 12 piespēles.

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413