28.12.2015. 08:37
Rietumu hokeja līgā rezultatīvu spēli aizvadījuši latviešu uzbrucēji Rihards Bukarts un Rodrigo Ābols, kuri atzīmējās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli un palīdzēja Portlendas "Winterhawks" atspēlēt divu ripu deficītu un ar 5:4 pagarinājumā pārspēt Trisitijas "Americans".

Rodrigo Ābols desmitajā minūtē vairākumā asistēja spēles pirmajā vārtu guvumā, savukārt Rihards Bukarts 23 sekundes līdz pirmā perioda beigām vienādos sastāvos panāca izlīdzinājumu 2:2. 36. minūtē vairākumā Ābols sāka atspēlēšanos, tobrīd panākdams 3:4, un šajā vārtu guvumā ar piespēli piedalījās arī Bukarts. Ābols spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu, savukārt Bukarts, būdams laukumā otrajos un trešajos ielaistajos vārtos, tika pie negatīva koeficienta -1.

Ābols šosezon 28 spēlēs sakrājis 22 (9+13) punktus un komandā ir sestais rezultatīvākais, toties Bukarts bijis rezultatīvs pilnīgi visās 11 spēlēs šajā mēnesī un pēdējo septiņu maču laikā ticis pie iespaidīgiem 16 (10+6) punktiem. Šosezon pavisam viņam 30 spēlēs 37 (19+18) punkti, pēc šīs nakts cīņas apsteidzot komandas kapteini un līdzšinējo labāko punktu guvēju Dominiku Turžonu, kuram 34 spēlēs 36 (17+19) punkti.

Jāpiebilst, ka sezonu Bukarts sāka Brendonas "Wheat Kings" sastāvā, kuras rindās desmit spēlēs tika pie deviņiem (5+4) punktiem. Portlendā latviešu uzbrucējam 20 spēles un 28 (14+14) punkti. Visā līgā Bukarts ir 26. rezultatīvākais, bet pirmo vietu ieņem kanādietis Taisons Beilijs, kuram 36 spēlēs 59 (24+35) punkti. Portlendas "Winterhawks" ar 35 punktiem 34 mačos Rietumu konferencē ieņem astoto vietu desmit vienību konkurencē.

Amerikas Hokeja līgā Sanhosē "Barracuda" ar 5:1 pieveica Stoktonas "Heat". Ņikita Jevpalovs bija laukumā komandas pēdējā vārtu guvumā un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1, tāpat viņa rēķinā viens metiens pa vārtiem un divu minūšu noraidījums. Šosezon Jevpalovs 25 spēlēs sakrājis septiņus (2+5) punktus un negatīvu lietderības koeficientu -4 un pie punktiem nav ticis pēdējās astoņās cīņās. Sanhosē ar 27 punktiem 25 mačos savā divīzijā atrodas ceturtajā pozīcijā.

Izmantotie resursi:WHL NetworkTheAHL.com| The American Hockey League