25.02.2017. 00:34

Leonida Tambijeva trenētā Sanktpēterburgas “Dynamo” astotdaļfināla sēriju uzsāka ar 0:1 zaudējumu pret Ņeftekamskas “Toros”. Kirils Tambijevs spēli aizvadīja bez punktiem un momentiem, sērijā ar 1:0 vadībā ir “Toros”

Karagandas “Saryarka” ar Edgaru Siksnu sastāvā pirmajā “play-off” spēlē pārspēja Čehovas “Zvezda” ar 6:0. Aizsargs guva savas komandas sestos vārtus, rezultāts sērijā ir 1:0 “Saryarka” labā.

Mestis līgā spēli aizvadīja Īsalmi IPK ar Aināru Podziņu un Robertu Locānu sastāvā. Šoreiz pretiniekos bija “Keupa” no Keurū, un Latvijas spēlētāju pārstāvētā komanda izcīnīja uzvaru ar 5:1. Locāns laukumā pavadīja 10:47 minūtes un guva savas komandas uzvaras vārtus, un nopelnīja lietderības koeficientu +1, bet sezonas laikā uzbrucējs aizvadījis 14 spēles, guvis piecus vārtus un atdevis četras piespēles. Podziņam bija lielākais spēles laiks komandā – 24:49 minūtes. Tieši viņš guva komandas pēdējos vārtus un nopelnīja lietderības koeficientu +2. Šī bija sezonas trešā spēle Podziņam, uzbrucēja kontā ir pieci vārti un divas piespēles. IPK atrodas turnīra tabulas pēdējā, trīspadsmitajā vietā ar 53 punktiem 46 spēlēs.

Roberta Bukarta precīzs metiens atnesa “Zlin” komandai uzvaru pēcspēles metienu sērijā pret Homutovas “Pirati” ar 4:3. Bukarta kontā arī divas piespēles. Uz ledus uzbrucējs pavadīja 23:58 minūtes, lietderības koeficients +2. Sezonas 47 spēlēs uzbrucējs guvis 18 vārtus, atdevis 19 piespēles un ir komandas rezultatīvākais spēlētājs, lietderības koeficients -7, vidējais spēles laiks – 17:37 minūtes. Līdz regulārā čempionātā beigām palikušas trīs spēles, šobrīd “Zlin” ieņem desmito vietu ar 66 punktiem 49 spēlēs, kas dod iespēju piedalīties izslēgšanas mačos.

Hradeckrāloves “Mountfield” papildlaikā pieveica “Pardubice” ar 4:3. Uzvarētāju rindās 17:01 minūtes laukumā pavadīja Andris Džeriņš, kurš ar rezultativitāti neatzīmējās. Šosezon Čehijas čempionātā uzbrucējs aizvadījis 31 spēli, guvis 13 vārtus, atdevis septiņas piespēles ka arī nopelnījis lietderības koeficientu +13, vidējais spēles laiks 16:54 minūtes. “Mountfield” ieņem ceturto pozīciju līgā ar 86 punktiem 49 spēlēs.

Artūra Salijas “Martin” papildlaikā piekāpās Jāņa Andersona “Zvolen” ar 3:4, neviens no latviešu aizsargiem pie rezultativitātes punktiem netika. “Martin” atrodas septītajā vietā ar 69 punktiem 50 spēlēs, Salijam 41 spēlē trīs vārtu un astoņas piespēles un +1 lietderības koeficients. “Zvolen” ieņem piekto pozīciju ar 73 punktiem 50 spēlēs, Andersonam 31 spēlē sešas piespēles un -12 lietderības koeficients.

Karjeras priekšpēdējo spēli aizvadīja Herberts Vasiļjevs. Viņa Krēfeldes “Pinguine” piedzīvoja zaudējumu pret Diseldorfas DEG ar 1:2, uzbrucējs palika bez punktiem. Šosezon Vasiļjevam 51 spēle, kurā gūti četri vārti un astoņas reizes rezultatīvi piespēlēts. “Pinguine” ir līgas vājākā komanda ar 49 punktiem 51 spēlē.

Arvīda Reķa Augsburgas “Panther” ar 1:4 zaudēja Manheimas “Adler”. Reķis spēli aizvadīja bez punktiem, bet sezonas 42 spēlēs aizsargs iekrājis deviņus punktus, viņa lietderības koeficients ir neitrāls. Līgas kopvērtējumā “Panther” atrodas sestajā vietā ar 86 punktiem 51 spēlē, kas dod tiešu ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu.

Roberta Jekimova piespēle nepalīdzēja Herningas “Blue Fox” komandai spēlē pret Vojensas “SønderjyskE”, kas tika zaudēta ar 1:2. Jekimovs ir savas komandas rezultatīvākais spēlētājs, 42 spēlēs uzbrucējs guvis 20 vārtus un atdevis 19 piespēles, lietderības koeficients +15. “Blue Fox” ieņem septīto pozīciju ar 70 punktiem 44 spēlēs.

Cīrihes “Lions” ar Ronaldu Ķēniņu sastāvā pārspēja “Fribourg-Gotteron” ar 3:1. Ķēniņš laukumā pavadīja 15:34 minūtes, ar rezultativitāti neatzīmējās, lietderības koeficients -1. Šosezon “Lions” formā uzbrucējs aizvadījis 43 spēles, guvis sešus vārtus, atdevis deviņas piespēles, vidējais spēles laiks 13:09 minūtes, lietderības koeficients +1. “Lions” vienība ieņem otro vietu ar 103 punktiem 49 spēlēs.

Ivars Punnenovs atvairīja 45 no 48 pretinieku metieniem, palīdzot Langnau “Tigers” uzvarēt “Zug” komandu ar 6:3. Šveices čempionātā Punnenovs aizvadījis 27 spēles, atvairījis 90,92% no pretinieku metieniem un vidēji spēlē ielaidis 2,76 vārtus. “Tigers” atrodas desmitajā pozīcijā ar 59 punktiem 49 spēlēs.

“Lugano” pārspēja “Lausanne” ar rezultātu 2:1, Elvis Merzļikins palika rezervē. Šosezon vārtsargs ir piedalījies 40 spēlēs, atvairījis 91,51% no pretinieku metieniem, vidēji spēlē ielaidis 2,91 vārtus. “Lugano” ieņem septīto pozīciju līgā ar 71 punktu 49 spēlēs.

Māra Jasa un Armanda Bērziņa Amjēnas “Les Gothiques” ar 4:6 piekāpās Bordo “Boxers”, Jass šajā spēlē palika bez punktiem un ar -1 lietderības koeficientu, bet Armands Bērziņš spēlei netika pieteiks. Šosezon Jass aizvadījis 20 spēles, kurās sakrājis sešus punktus un +4 lietderības koeficientu. Bērziņam 14 sezonas spēlēs ir divi vārti, piecas piespēles un -3 lietderības koeficients. “Les Gothiques” ieņem regulāro sezonu pabeidza septītajā vietā ar 53 punktiem 44 spēlēs.

Laura Bajaruna un Ričarda Birziņa “Nice” papildlaikā zaudēja Strasbūras “Etoile-Nore” ar 2:3, abiem spēlētājiem paliekot bez punktiem un ar -1 lietderības koeficientu. Bajarunam šosezon piedalījies 30 spēles, kurās guvis sešus vārtus un sešas reizes rezultatīvi piespēlējis, lietderības koeficients -13. Birziņam ir seši punkti 21 spēlē un lietderības koeficients -6. “Nice” ierindojās 11. vietā ar 44 punktiem 44 spēlēs.

“Chamonix-Morzine” ar 1:2 piekāpās “Ducs d'Angers”, Edgaram Homjakovam paliekot bez punktiem. Šosezon uzbrucēja kontā ir 36 spēles, kurās ir viens vārtu guvums, trīs rezultatīvās piespēles un -16 lietderības koeficients. “Chamonix-Morzine” regulāro čempionātu pabeidza pēdējā, divpadsmitajā vietā ar 43 punktiem 44 spēlēs.

Kristaps Bazevičs guva uzvaras vārtus “Gap” spēlē pret Ruānas “Dragons”, kas noslēdzās ar rezultātu 5:1. Bazevičam tie bija trešie vārti 17 spēlēs, tāpat aizsarga kontā ir piecas piespēles. “Gap” triumfēja regulārajā čempionātā ar 95 punktiem 44 spēlēs.

Mika Lipsberga un Artūra Mickeviča “Lyon” piekāpās Dižonas “Ducs” ar 3:5, abiem vienu reizi rezultatīvi piespēlējot. Turnīra 44 spēlēs Lipsbergs guvis piecus vārtus un atdevis 14 piespēles, lietderības koeficients +5. Mickevičs guvis 19 vārtus un atdevis 28 piespēles, kļūstot par trešo rezultatīvāko spēlētāju komandā, lietderības koeficients +23. Sezonas kopvērtējumā “Lyon” ieņēma piekto vietu ar 82 punktiem 44 spēlēs.

Izmantotie avoti:Высшая хоккейная лига - Официальный сайтMestis - EtusivuTipsport ELH | Hokej.cz - web českého hokejeÚvod | Tipsportextraliga.skhttps://www.telekomeishockey.de/National League | Swiss Ice Hockey FederationSaxoprint Ligue Magnusmetalligaen.dk

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029