31.12.2014. 09:59
Ar divām rezultatīvām piespēlēm aizvadītajā naktī Rietumu junioru līgā (WHL) atzīmējās Rihards Bukarts, sekmējot Brendonas „Wheat Kings” uzvaru ar 4:1 pār „Prince Albert Raiders”.

Riharda Bukarta pārstāvētā komanda izvirzījās vadībā 3:0 jau pirmajā periodā, un minūtes intervālā divas rezultatīvas piespēles bija paspējis sakrāt arī Latvijas jaunais uzbrucējs. Spēles atlikušajos divos periodos „Wheat Kings” un „Raiders” apmainījās ar vieniem vārtu guvumiem, kā arī paspēja sapelnīt 120 soda minūtes. Bukarts maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus divi.

Bukarts, kurš šodien var atzīmēt savu 19. dzimšanas dienu, pēdējās divās spēlēs guvis sešus punktus, bet sezonā kopā 30 spēlēs sakrājis 36 punktus (12+24), kas ir 32. labākais rādītājs visā WHL. Viņa pārstāvētā „Wheat Kings” pagaidām ir pārliecinoša līdere Austrumu konferencē (uzvarētas 27 no 38 spēlēm).

ECHL spēli aizvadījis Ričards Birziņš, kura Talsas „Oilers” ar 3:5 piekāpās „Rush” vienībai. Birziņš izdarīja divus metienus pa vārtiem, taču nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens. Šajā līgā spēli aizvadīja arī Stoktonas „Thunder”, kura ar 1:3 piekāpās Ontario „Reign”, tiesa, neviens no Latvijas hokejistiem mačā nepiedalījās. Ralfs Freibergs no „Reign” izsaukts uz AHL, bet Roberts LIpsbergs šonakt ievietots „Thunder” rezervju sarakstā.

Otro spēli divās dienās USHL aizvadījis Haralds Egle un „Madison” vienība, kura ar 4:8 piekāpās „Green Bay”. Vakar uzvaras vārtus guvušais Egle šoreiz palika ar negatīvu lietderības koeficientu (mīnus viens) un izdarīja divus metienus pa vārtiem. Savukārt NAHL Roberts Šmits un "Janesville" guva uzvaru 6:1 pār "Michigan", tiesa, Šmits šajā pārliecinošajā uzvarā pamanījās palikt ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Izmantotie resursi:WHL NetworkUSHL StatsThe ECHL - Premier 'AA' Hockey League | ECHL...

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa