17.03.2014. 22:36
"Baltijas Tranzīta Servisa" (BTS) komanda pirmdien pēdējā regulārās sezonas spēlē Olimpiskajā Sporta centrā Rīgā ar rezultātu 98:66 sakāva "VEF kadetus", triumfējot arī regulārā turnīra kopvērtējumā.

Rezultāts auga līdzīgi vien pirmās četras minūtes, bet tad sekoja izrāviens 16:3, kas ļāva pirmo ceturtdaļu noslēgt ar plus 12 (25:13). BTS atpakaļ vairs neatskatījās, arvien palielināja pārsvaru, kas mača izskaņā sasniedza 32 punktus - 98:66.

Tā bija BTS 12. uzvara 18 spēlēs grupā, kas cīnās par 1. līdz 10. vietu, un ar to pietika, lai triumfētu LBL2 regulārajā turnīrā. Tāda pati bilance arī otrajā vietā esošajai "Ventspils Augstskolai", taču abos savstarpējos mačos labāka izrādījās BTS komanda.

Regulārās sezonas noslēguma spēlē rezultatīvākais bija Dāvis Delvers, kuram 26 punkti un astoņas atlēkušās bumbas. 23 punktus pievienoja Kārlis Pauls Lasmanis, bet Mārtiņam Aunam 15 punkti un septiņas rezultatīvas piespēles. "Kadetu" rindās ar 18 punktiem izcēlās Rauls Avenītis, bet 14 punkti un sešas bumbas Ervīnam Mežniekam.

BTS jau nodrošinājusi vietu ceturtdaļfinālā, bet "VEF kadetiem" astotdaļfinālā nāksies sacensties ar "Vidzemes Augstskolu".

VEF kadeti - BTS 66:98 (13:25, 24:27, 9:22, 20:24)VEF: Avenītis 18, Mežnieks 14, Arv.Blumbergs 11, Feikners 11, Caune 8, Nelsons 2, Skvarnavičs 2, Odagiu, Seipulāns, Krastiņš, Art.Blumbergs.BTS: Delvers 26, Lasmanis 23, Zemels 15, Auns 15, Gubāts 9, Upe 6, Čoders 4, Sormulis.

Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa