11.04.2014. 22:02
Kārlis Pauls Lasmanis pamatlaika pēdējā sekundē realizēja tālmteinu, glābdams BTS komandu no sakāves pret Ogres BS un iegūdams tiesības uz papildlaiku, kurā BTS uzvarēja (105:100), LBL2 pusfināla sērijā panākot neizšķirtu 1:1.

LBL2 pusfināla sērija starp „Baltijas Tranzīta servisu” un Ogres BS noslēdzās ar nedaudz negaidītu ogrēniešu uzvaru pār pamaturnīra uzvarētājiem. Intrigas netrūka arī šodienas mačā, taču BTS tomēr izdevās izglābties.

Pēc pirmajām trim ceturtdaļām Ogre bija ieguvusi septiņu punktu pārsvaru, kuru saglabāja arī līdz pamatlaika pēdējām divām minūtēm. Pēc tam četrus punktus pēc kārtas guva Kārlis Lasmanis, taču tik un tā – Modris Gundegs atjaunoja triju punktu pārsvaru, turklāt būtu viņš trāpījis arī otro soda metienu, Ogre jau šovakar iekļūtu finālā.

Taču Lasmanis pamatlaika pēdējā sekundē iemeta tālmetienu un izrāva papildlaiku, kurā guva 20(!) punktus un uzvarēja ar 105:100, atjaunojot līdzsvaru sērijā.Lasmanis šo uzvaru sekmēja ar 17 punktiem, bet Mārtiņš Auns ar izcilu precizitāti guva 29 punktus. Ogres rindās 22 punkti Raimondam Pabriežam.

Sērijas izšķirošā notiks otrdien Ventspilī, savukārt otrajā pusfinālā spēkojas „Ventspils Augstskola” un „Mārupe”. Pirmajā spēlē uzvaru svinēja ventspilnieki.

Izmantotie resursi:basket.lv