18.06.2013. 07:02
Stenlija kausa izcīņas finālsērijas trešajā spēlē aizvadītajā naktī panākumu izcīnīja Bostonas «Bruins» komanda, kuru pārstāv arī latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

«Bruins» hokejisti savā laukumā ar 2:0 uzvarēja Čikāgas «Blackhawks» komandu, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-1.

Daugaviņš laukumā pavadīja nepilnas septiņas minūtes, veica vienu metienu, izdarīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Mača rezultātu otrās trešdaļas 3. minūtē atklāja Daniels Peils, bet perioda 15. minūtē Patrīss Beržerons skaitliskajā vairākumā dubultoja mājinieku pārsvaru.

«Bruins» vārtsargs Tūka Rasks atvairīja visus 28 «Blackhawks» hokejistu metienus, bet Korijs Krofords tika galā ar 33 no 35 pretinieku metieniem.

Finālsērijas ceturtā spēle naktī uz ceturtdienu risināsies turpat Bostonā, bet piektais mačs risināsies naktī uz svētdienu Čikāgā.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā spēlē «Bruins» viesos zaudēja trešajā papildlaikā ar 3:4, bet otrajā mačā turpat Čikāgā svinēja uzvaru papildlaikā ar 2:1.