23.06.2015. 14:27
Neilgi pēc Vācijas čempionu titula izcīnīšanas basketbola klubs Bambergas «Brose Baskets» pagarinājis līgumu ar latviešu saspēles vadītāju Jāni Strēlnieku, informē vienība.

  • Strēlnieks kļuvis par Vācijas čempionu 2015. g. 21. jūnijs

Ar Strēlnieku un Vācijas čempionāta finālsērijas vērtīgāko basketbolistu amerikāņu leģionāru Bredliju Vanameikeru līgumi pagarināti līdz nākamās sezonas beigām.

Pateicoties čempionu titula izcīnīšanai, «Brose Baskets» nākamajā sezonā varēs piedalīties ULEB Eirolīgā.

«Esmu ļoti iepriecināts, ka nākamsezon varēsim spēlēt Eirolīgā, tāpat būs iespēja turpināt sadarbību ar galveno treneri Andrea Trinkjēri. Viņš bija galvenais iemesls, kāpēc pērn nolēmu pievienoties «Brose Baskets» komandai,» kluba mājaslapā citēts Strēlnieks.

Vācijas čempionāta finālsērijā «Brose Baskets» ar 3-2 pieveica Minhenes «Bayern».

Pašlaik 25 gadus vecais Strēlnieks aizvadītajā sezonā kopumā Vācijas čempionātā aizvadīja 44 spēles, kuru laikā izcēlās caurmērā ar 11,1 gūtu punktu un 2,6 rezultatīvām piespēlēm. Savukārt Eiropas kausa izcīņā viņš nospēlēja 18 mačus, vidēji katrā no tiem iemetot 12,6 punktus un veicot 3,4 rezultatīvas piespēles.

Strēlnieks «Brose Baskets» sastāvu papildināja pērnā gada jūlijā, bet pirms tam viņš spēlējis Latvijā, Krievijā un Ukrainā.

Iepriekš no Latvijas basketbolistiem Bambergas komandā spēlējis Uvis Helmanis, kurš tāpat kā Strēlnieks nāk no Talsiem. Helmanis šo vienību pārstāvēja no 2002. līdz 2006.gadam.

Strēlnieks ir starp Latvijas izlases kandidātiem šoruden gaidāmajā Eiropas čempionātā, kas daļēji norisināsies arī Rīgā.Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties