01.08.2014. 17:32
26. jūlija vakarā Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis (29) pēc ilgāka pārtraukuma atgriezās ringā un Ķīpsalas hallē pārspēja ugandieti Džoiju Vegasu. LTV "Rīta panorāmā" viņš šodien atzina, ka roka joprojām nav kārtībā. Tiek domāts par ārstēšanos Vācijā.

Kā jau ziņots, gada sākumā mūsu Mairis Briedis mocījās ar rokas savainojumu, bija nepieciešama arī operācija. Pēdējoreiz viņš boksējās 2013. gada 23. novembrī, kad Liepājā piecos raundos pieveica čehu Ļubošu Šudu un izcīnīja pasaules čempionu titulu IBA versijā.

Pēc savainojuma mūsu sportistam 26. jūlijā šogad bija pirmā cīņa. Saprotams, ka viņa sniegums nebija optimāls. "Diemžēl atveseļošanās nav līdz galam. Cīņas laikā, pirms cīņas un jau sagatavošanās laikā bija tā, ka roka slēdzās ārā," norāda Mairis Briedis. "Kaut kas nebija kārtībā, runāju ar dakteriem, un viņi saka, ka tagad padziļināti izpētīs to roku, kas tur ir un kas tur nav. Sponsori man piedāvā apmaksāt ārstēšanos Vācijā. Pakonsultēšos ar saviem ārstiem un rezultātus aizsūtīšu uz Vāciju. Negribu noniecināt mūsu dakterus, bet divas galvas ir gudrākas nekā viena. Esmu ieinteresēts, lai to roku saremontētu pēc iespējas ātrāk un kvalitatīvāk."

"Man ir daudz piedāvājumu boksēties ar labiem pretiniekiem, bet nevaru boksēt, kamēr roka nav izārstēta simtprocentīgi," atzīst latvietis. "Tagad pirms cīņas mēs maksimāli izdarījām, lai tā roka nesāpētu - dakteris sašpricēja pretsāpju zāles, noteipoja. Es biju viens no tiem, kam bija blakusparādība - no pretsāpju zālēm sāka bremzēties smadzenes. Ja kaut kur baidies par roku un neesi pārliecināts par sevi, tad nevari boksēties uz simts procentiem. Pēc šīs cīņas tagad ir viela pārdomām, jo pret augsta līmeņa pretiniekiem šādi boksēt nebūs diezgan labi."

Novembrī viņam būs jāaizstāv pasaules čempiona josta IBA versijā, taču pirms tam vēl jāsakārto veselība.

Izmantotie resursi:LTV "Rīta panorāma"Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties