17.01.2016. 14:28
Vācijas trasē Oberhofā noslēgušās sacensības kamaniņu sportā divniekiem. No Latvijas sportistiem augstvērtīgāko rezultātu sasniedza Andris un Juris Šici, kuri ieguva piekto vietu. Uzvarēja mājinieki Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts.

Pirmajā braucienā brāļi Šici trasi veica 41,536 sekundēs un ieņēma desmito vietu, Kristenam Putinam un Kārlim Krišam Matuzelam 42,086 sekundes un 17. vieta, bet Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš ar 50,058 sekundēm palika pēdējie.

Saprotams, Gudramovičam un Kalniņam otrajā braucienā vairs praktiski nebija variantu uz izrāpšanos no pēdējās pozīcijas – ja nu vienīgi kristu kāds sāncensis -, un viņi ierindojās sliktākajā vietā šosezon. Putins un Matuzels saglabāja 17. vietu, kas arī viņiem bija sliktākais rādītājs no to posmu pamatsacensībām, kurās šosezon startēts (iepriekš bija 13. un 11. vieta).

Toties brāļiem Šiciem izdevās labot netipiski zemo pozīciju un otrajā braucienā atspēlēt piecas vietas. Viņi apsteidza pēc pirmā brauciena devītajā vietā esošos krievus Bogdanovu/Medvedevu (pirms tam apsteidza Šicus par 0,102 sekundēm), astotajā vietā esošos krievus Deņisjevu un Antonovu (0,105), septītajā vietā esošos itāliešus Oberštolcu un Grūberu (0,118), sestajā vietā esošos itāliešus Rīderu un Rastneru (0,119), kā arī ceturtajā vietā esošos vāciešus Goieki un Gammu (0,138).

Neskaitot sprintus, trešo uzvaru sezonā svinēja vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts.