10.12.2017. 08:18

Austrumu konferences līdere Tampabejas „Lightning” savā laukumā uzņēma vienu no Rietumu konferences labākajām komandām Vinipegas „Jets” un svinēja uzvaru papildlaikā ar 4:3. Katra no trīs trešdaļām noslēdzas neizšķirti ar 1:1, līdz ar ko pēc 60 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 3:3. Papildlaika 37. sekundē Breidens Points pa ceļam uz vārtiem apspēlēja Braienu Litlu, satuvojās ar vārtsargu un ieraidīja ripu vārtos – 4:3. Tampabejas komandai tā bija ceturtā uzvara pēc kārtas.

Pitsburgā vietējie „Penguins” uzņēma Toronto „Maple Leafs”. Jau pirmajā trešdaļā viesi guva trīs vārtus – Konors Brauns no tuvās distances atklāja rezultātu – 1:0, pēc 19 sekundēm Džeimss van Rimsdaiks izmantoja burzmu vārtu priekšā – 2:0, bet Tailers Bozaks izmantoja vārtsarga kļūdu, kurš nespēja fiksēt ripu – 3:0. Pingvīni uzsāka mēģinājumus atspēlēties otrajā periodā – Raiens Šēns ar stipru metienu pabeidza mājinieku pretuzbrukumu – 3:1, bet pēc Jevgeņija Malkina metiena no tālās distances ripa ar rikošetu ielidoja vārtos - 3:2. Jau pēc 22 sekundēm Bozaks pielika nūju vārtu priekšā un panāca 4:2, savukārt trešā perioda beigās pēc „Maple Leafs” rupjas kļūdas aizsardzībā trīs „Penguins” hokejisti nonāca vārtu priekšā, un pēc Krisa Letanga piespēles Sidnijs Krosbijs pēdējo reizi spēlē samazināja deficītu – 4:3. Ar 2+1 uzvarētāju rindās atzīmējās Tailers Bozaks, Mičelam Marneram trīs piespēles.

Kārtējo zaudējumu, turklāt savā mājas arēnā piedzīvoja Monreālas „Canadiens”, kas piedzīvoja sagrāvi pret citu Kanādas komandu Edmontonas „Oilers” ar 2:6. Jau otrā perioda sākumā rezultāts bija 0:4 un Kerijs Praiss bija nomainīts, kad Alekss Galčenjaks atspēlēja vienus vārtus – 1:4. Turpinājums arī nebija spožs – vēl divas ripas ielidoja nu jau Anti Niemi vārtos – 1:6, bet spēle noslēdzās ar 2:6.

Kolorado „Avalanche” pārtrauca četru zaudējumu sēriju, apspēlējot Floridas „Panthers” ar 7:4, bet Sergejs Bobrovskis atvairīja 35 metienus Kolambusas „Blue Jackets” uzvarētajā mačā pret Arizonas „Coyotes” ar 1:0.