21.12.2014. 01:35

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 47,84 sekundēm. Otra Latvijas ekipāža ar pilotu Oskaru Ķibermani pirmajā braucienā nokrita un sacensības neturpināja.

Otro vietu ieguvušā Vācijas pilota Frančesko Fridriha četrinieks uzvarētājiem zaudēja 0,17 sekundes, savukārt trešais bija viņa tautietis Maksimilians Arnds, kurš no Melbārža atpalika 0,30 sekundes. 

Ķibermaņa pilotētās kamanas, ko iestūma Helvijs Lūsis, Raivis Zīrups un Vairis Leiboms nokrita jau trases augšdaļā. Lai gan ekipāža finišēja, no līderiem tā atpalika gandrīz 10 sekundes un otrajā braucienā dalību atsauca. Startēja 17 četrinieki, tostarp divas sievietes, taču Kanādas pilote Kailija Hamfrīsa un amerikāniete Elana Maijersa-Teilore rezultātu tabulā noslēdza abus braucienus veikušo ekipāžu sarakstu.

Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis telefonsarunā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka Ķibermanis par vēlu iebrauca 7.virāžā, tādēļ kritiens sarežģītā vietā bija neizbēgams. Arī Melbārdis trases augšpusē pieļāva vairākas kļūdas, atzina treneris. Prūsis paskaidroja, ka piepildījās viņa prognozes, jo vācieši bija stiprāki, taču citi konkurenti - "nedaudz gaisu nolaiduši". 

Pēc pirmā brauciena Melbārža ekipāža tuvāko konkurentu Krievijas pilotu Ņikitu Zaharovu apsteidza par 0,23 sekundēm, savukārt otrajā braucienā uzvaru latvieši noturēja ar trešo rezultātu. Latvijas pirmā ekipāža arī izcēlās ar ātrāko startu abos braucienos. Otrajā braucienā Zaharovs un Melbārdis startēja pēc vairāk nekā 10 minūšu pauzes, kurā remontēja trases ledus segumu. Zaharovs palika uzreiz aiz laureātu trijnieka.

Sezonas pirmajā posmā pirms nedēļas Leikplesidā, ASV, Melbārdis divnieku konkurencē izcīnīja sudrabu un finišēja trešajā vietā četrinieku konkurencē.

Jau ziņots, ka skeletonā brāļi Dukuri Kalgari palika nepārspēti otrajā posmā pēc kārtas. Tāpat kā pirmajā posmā uzvarēja Martins Dukurs, bet Tomass Dukurs ieguva otro vietu.

Pasaules kausa sezonu bobslejisti un skeletonisti turpinās Eiropā, kur nākamās sacensības paredzētas janvāra otrajā nedēļas nogalē Altenbergā, Vācijā.Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties