01.06.2015. 21:24
Tiks samazināts pārstāvju skaits, kuras katra valsts varēs nosūtīt uz bobsleja un skeletona sacensībām pasaules čempionātos un olimpiskajās spēlēs.

Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (FIBT) pirmdien notikušajā balsojumā izlēma, ka no 2017. gada sezonas bobsleja un skeletona sacensībās katra valsts pasaules čempionātā un olimpiskajās spēlēs varēs piedalīties tikai ar divām ekipāžām (bobslejā) vai diviem sportistiem (skeletonā).

Pieņemtās izmaiņas gan vēl jāapstiprina Starptautiskajai Olimpiskajai komitejai (IOC), taču sagaidāms, ka tas notiks. Tikmēr Pasaules kausa posmos ar trim ekipāžām vai sportistiem viena valsts varēs būt pārstāvēta arī turpmāk.

Šīgada pasaules čempionātā Vācijā mājiniekus gan divniekos, gan četriniekos bobslejā pārstāvēja pat četras ekipāžas. Tāpat pa četriem pārstāvjiem no Vācijas un Krievijas bija arī skeletona vīriešu sacensībās.

Tāpat pirmdien tika nolemts, ka tuvākajās sezonās kamanu un sportistu kopīgais svars sieviešu bobslejā tiks samazināts par 30 kilogramiem (no 340 līdz 310).

Izmantotie resursi:ESPNLatvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties